Glass-Zam - Sfera Szkła Zamość - Ireneusz Wiatrzyk - lustra, szkło do kuchni, lacobel, szkło ozdobne, szkło w łazience, szkło meblowe, okna drzwi, szkło w architekturze, Centrum Szkła Zamość

Szkło w kuchni

Szkło laminowane ozdobne to najnowsze rozwiązanie na zabezpieczenie przestrzeni pomiędzy szafkami kuchennymi. Dzięki gładkiej i błyszczącej powierzchni szkła, wnętrze kuchni staje się bardziej ożywione i zyskuje ciekawy wygląd. Szkło w kuchni zabezpiecza ścianę przed zabrudzeniami i jest łatwe w utrzymaniu czystości. Wystarczy użyć płyn do mycia szyb. Panele szklane nie wymagają szorowania i odnawiania. Szkło na ścianę to praktyczne rozwiązanie, które wprowadzi do każdej kuchni światło i elegancję.

Na szklane panele kuchenne można zastosować szkło hartowane, które jest bardziej odporne na naprężenia, uderzenia i wysoką temperaturę( polecamy szczególnie przy kuchenkach gazowych). W szkle wycinamy otwory pod gniazda elektryczne, kontakty montowane są na szkle.

Specjalizujemy się w indywidualnym podejściu i niekonwencjonalnych propozycjach. Naszym atutem jest najwyższy poziom graficzny, doskonała jakość druku, stosowanie wyłącznie materiałów wysokiej jakości. Naszym priorytetem jest satysfakcja Klienta.

Szkło w kuchni Zamość

Panel szklany może być wykonany także z lakobela: Szkło lakierowane Lacobel jest szkłem float #4mm pokrytym z jednej strony lakierem wysokiej jakości. Lacobel występuje w 25 odcieniach standardowych. Istnieje możliwość uzyskania dowolnego koloru. Na specjalne życzenie lakierujemy nasze szkło według dowolnego koloru z palety RAL. Wystarczy się z nami skontaktować i złożyć zamówienie. Przy jasnych kolorach zalecane jest lakierowanie szkła Optiwhite aby nie było przekłamania kolorów. Przy tej opcji można polakierować szkło hartowane.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa GLASS - ZAM Ireneusz Wiatrzyk. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu:62 268,63 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.

CardeaCreations - webdesign, grafika, strony www, sklepy internetowe

created by: Cardea Creations