Glass-Zam - Sfera Szkła Zamość - Ireneusz Wiatrzyk - lustra, szkło do kuchni, lacobel, szkło ozdobne, szkło w łazience, szkło meblowe, okna drzwi, szkło w architekturze, Centrum Szkła Zamość

Glass-Zam – kim jesteśmy?

Glass-Zam jest firmą z wieloletnim doświadczeniem. Zajmujemy się obróbką szkła i luster oraz produkcją wszelkiego rodzaju szyb zespolonych z certyfikatem CE. Świadczymy również profesjonalne usługi szklarskie. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie naszych klientów, dlatego też oferowane przez nas szkło jest najwyższej jakości a usługi świadczymy na profesjonalnym sprzęcie. Podejmujemy się najbardziej nietypowych zleceń.

Swoją ofertę kierujemy do osób prywatnych, dekoratorów wnętrz, salonów meblowych, producentów stolarki aluminiowej. Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Glasszam Zamość
#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa GLASS - ZAM Ireneusz Wiatrzyk. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu:62 268,63 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.

CardeaCreations - webdesign, grafika, strony www, sklepy internetowe

created by: Cardea Creations